MAKAMI to studio graficzne specjalizujące się w kreacji wizualnej marek, projektowaniu komunikacji oraz systemów identyfikacji wizualnej.

Wszystko zaczyna się od pomysłu – to fundament, który spaja i prowadzi nas przez kolejne etapy procesu projektowego.

Zanim jednak wyłonimy docelową koncepcję i przekujemy wizję w skuteczny visual: słuchamy, rozmawiamy, analizujemy, poszukujemy i sprawdzamy.

Uważnie, z empatią wysłuchamy i Ciebie. A potem – złapiemy flow i polecimy odważnie tak, aby pomóc Tobie i Twojej marce rozwijać skrzydła i wyglądać oszałamiająco 🙂

Główną siłą napędową oraz twórczynią studio jest Kama Cichy – projektantka graficzna, entuzjastka designu, komunikacji wizualnej i ilustracji.

Cześć! Podążam za marzeniami i dobrą energią. Słucham, obserwuję, wymyślam i projektuję tak, by dodawać mocy Wam i sobie też – mam radochę z tego, co robię. Synergia. A inspiracja? Jest wszędzie.

W MAKAMI szukamy nowych dróg, projektujemy skutecznie, z pasją i pozytywną energią; uwielbiamy wykorzystywać technikę kolażu w kreacji brandu. U nas nie ma miejsca na schematy i nudę. Lecimy wyżej i dalej. Z rozmachem i umiarem jednocześnie – znajdujemy harmonię.

Leć z nami!

makami.studio.design@gmail.com